Pakiet Polski

 

PAKIET WZBOGACONY 45+ (23 POLSKIE)

30$/MIESIĄC 240$/ROK

PAKIET PODSTAWOWY 15+ (4 POLSKIE)

20$/MIESIĄC 160$/ROK

Zobacz całą ofertę – Kliknij Tutaj!

 

Masz Pytania? Zadzwoń!

800-524-0101

 

Pakiety Amerykańskie

Na platformie SlingTv dostępne są również pakiety amerykańskie

PAKIET SLING BLUE (50+ channels)
35$/MIESIĄC 420$/ROK

PAKIET SLING ORANGE (30+ channels)
35$/MIESIĄC 420$/ROK

PAKIET SLING BLUE + ORANGE (50+ channels)
50$/MIESIĄC 600$/ROK”

Zobacz całą ofertę – Kliknij Tutaj!

Masz Pytania? Zadzwoń!

800-524-0101

SlingPol TV to telewizja na żądanie, którą możesz oglądać, gdzie tylko chcesz – na telewizorze, komputerze, tablecie lub telefonie.

U nas obejrzysz polską telewizję legalnie, na żywo i kiedy tylko chcesz. W ofercie mamy najlepsze polskie kanały m.in. ITVN, ITVN Extra, TVN24, Polsat1, Polsat News, Kino Polska, Disco Polo. Bez ukrytych opłat, bez długoterminowej umowy – a wszystko to już od $20 miesięcznie. U nas nie przegapisz swoich ulubionych programów.

 

Bezpłatny okres próbny

Oferta dostępna jest dla nowych klientów po aktywacji konta, podczas której trzeba podać adres e-mail i numer karty kredytowej. Każdy użytkownik może skorzystać z niej tylko raz. 14-dniowy, bezpłatny dostęp do oferty zakończy się (?)  12.11.2017 lub po anulowaniu, jeżeli rezygnacja nastąpiła przed tą datą. Po pierwszego logowania użytkownik będzie upoważniony do odbierania programu na swoim koncie.

 

Dane do faktury

Po wypróbowaniu darmowej oferty, Twoja karta kredytowa zostanie obciążona comiesięczną opłatą za subskrypcję, aż do momentu anulowania usługi.

 

Anulowanie usługi

Usługę można anulować korzystając ze strony Sling.com albo skontaktować się z nami poprzez help.sling.com. Opłaty za subskrypcję naliczane są co miesiąc z góry i nie ma możliwości częściowego wypłacania kosztów subskrypcji.

Lista kanałów pakiet  poszerzony

 1. TVN International to nowoczesna telewizja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz atrakcyjną ofertę programową. Na antenie ITVN codziennie prezentujemy najnowsze programy i seriale TVN oraz najatrakcyjniejsze produkcje stacji TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo.

 

 1. Kanał ITVN Extra każdego dnia – dzięki intrygującym filmom dokumentalnym, najnowszym programom o gotowaniu i wnętrzach oraz pasjonującym produkcjom ukazującym niezwykłych ludzi, miejsca i wydarzenia – dostarcza niezapomnianych wrażeń.

 

 1. Portal informacyjny TVP Info to najnowsze informacje. Zawsze aktualne wiadomości z kraju i ze świata, transmisje on-line i relacje na żywo.

 

 1. LubelskaTv emituje informacje, programy z obszarów kultury, sportu, wydarzeń społecznych i gospodarczych oraz prezentacje działań lokalnych organizacji samorządowych.

 

 1. Telewizja Republika – Newsy z Polski, Świata, Gospodarki, Kultury, Lifestyle i Religii. Najlepszy kanał informacyjny po prawej stronie Internetu.

 

 1. Red Carpet to nowości ze świata gwiazd – koncerty, eventy, premiery i wydarzenia kulturalne, to nowy kanał o gwiazdach, szołbiznesie, kulturze i sztuce.

 

 1. Portal informacyjny Polsat News to najnowsze informacje i wiadomości dotyczące gospodarki, sportu, nauki, biznesu oraz wydarzeń z kraju i ze świata.

 

 1. Oglądaj najnowsze informacje w portalu informacyjnym TVN24! Zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata, relacje na żywo i wiele więcej.

 

 1. W Polsat 1 widzowie mogą zobaczyć atrakcyjne audycje wyselekcjonowane z bogatej biblioteki programowej Polsatu, TV4, Polsat Cafe oraz Polsat Play. W ofercie znajdziemy najnowsze polskie seriale Telewizji POLSAT m.in. „Przyjaciółki”, „W rytmie serca” oraz hitowe produkcje, które od lat przyciągają przed telewizory miliony widzów i na których wychowały się już całe pokolenia: „Świat według Kiepskich” czy „Pierwsza miłość”.

 

 1. SportowaTv – Mecze, turnieje, sporty walki. Wiadomości ze świata sportu.

 

 1. Power TV to pierwszy polski kanał muzyczno-rozrywkowy w jakości HD.

 

 1. Najbardziej muzyczna stacja TV w Polsce! Gramy zawsze najwięcej muzyki! TV to także mnóstwo konkursów, nagród i dobrego humoru! (3)

 

 1. AdventureTV – polski kanał telewizyjny premium o tematyce dokumentalno-przygodowej i rozrywkowej. Kanał nadaje audycje poświęcone łowiectwu, wędkarstwu, wspinaczce wysokogórskiej, podróżom, sportom ekstremalnym, dzikiej przyrodzie i męskim pasjom. W ramówce znajdują się również popularne programy typu docu-reality. Stacja nie przerywa programów reklamami.

 

 1. BabyTV to najbardziej rozpowszechniona na świecie sieć telewizyjna stworzona specjalnie dla małych dzieci i ich rodziców, pomagająca im odkrywać świat wokół nich. Emitowana 24 godziny na dobę i w 100% bez reklam, każda godzina krótkich treści na BabyTV to wzbogacająca podróż pełna opowieści, piosenek, rymów, sympatycznych postaci i zabawy dla całej rodziny.

 

 1. TOP KIDS to kanał TV prezentujący kultowe kreskówki z lat 80 i 90-tych!

 

 1. TV HD to nowy kanał muzyczny, w którym prezentowane są w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity światowej muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat, przy których serce nie raz zabije mocniej.

 

 1. TV – polski kanał muzyczny, prezentujący największe przeboje od lat 50. do piosenek współczesnych.

 

 1. TV to pierwszy społecznościowy kanał telewizyjny.

 

 1. Disco Polo Music – kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo i dance.

W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory. Zaoferujemy widzom magazyny z najnowszymi informacjami z branży muzycznej: zapowiedziami koncertów, płyt, materiałów making-of z planów zdjęciowych klipów, relacje z koncertów i spotkań z artystami. Nie zabraknie wywiadów, rankingów, w których oceniani będą zarówno artyści, jak i ich największe sukcesy i porażki.

 

 1. Love HD – Stacja emitująca programy o tematyce ślubnej oraz relacjach partnerskich.”

Oglądaj na tych urządzeniach oraz platformach

Call Now